Dobitnici granta Regional Challenge Fund-a

S ponosom obavještavamo da je naš Tim za projekte, Dijana Vujačić, direktorica, Violeta Đukanović, profesorica ekonomske grupe predmeta, Božana Vujadinović, profesorica ekonomske grupe predmeta, Adrijana Mugoša, profesorica ekonomske grupe predmeta i Ivana Radulović, profesorica engleskog jezika, dobitnik granta Regional Challenge Fund-a, koji podržava i finansira stručno obrazovanje ulaganjem u opremu i infrastrukturu pružaocima obuke – školama, a koji obuhvata aktivnosti kooperativnog, odnosno dualnog obrazovanja i obuke sa partnerskim preduzećima. Vrijednost granta je 500.000 eura. Cilj Fonda je povećati zaposlenost učenika iz SOO, jačanjem kooperativnog pristupa obrazovanju u ekonomijama Zapadnog Balkana: Albaniji, Bosni i Hercegovini, Kosovu, Crnoj Gori, Sjevernoj Makedoniji i Srbiji.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *