JAVNI OGLEDNI ČAS

13.03.2020. godine u našoj Školi održan je Javni ogledni čas.
Kroz princip interdisciplinarnog učenja i korelacije modula Finansijsko poslovanje i Računovodstvo III, a primjenom metoda prezentacije i igranja uloga, učenici III-7 su na kreativan, inovativan, jednostavan i krajnje zanimljiv način objasnili kretanje novčanih tokova u budžetu, obuhvativši sve pojmove i približivši gledaocima iste scenskim nastupom.
Času su prisustvovale pomoćnica direktorice Ana Marković, psihološkinja Mirjana Vuksanović, nastavnica ekonomske grupe predmeta Violeta Đukanović, nastavnica sociologije Stela Burzanović i roditelji: Irena Karadžić, Ivana Petrović, Žana Popović, Ranka Bećirović i Dragana Ivanović.
Čas su organizovale i realizovale nastavnice ekonomske grupe predmeta Božana Vujadinović i Tatjana Radulović.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *